Hvordan foregår det

Vi hjelper deg hjennom hele prosessen – fra design til automatiserte løsninger av etikkettpåføring

Om oss

Gjennom 20 år har bedriften tilegnet seg god kunnskap sammen med gode leverandører, dyktige fagfolk, og kunder med høye krav. Vi har fokus på kontinuerlig utvikling og tar i bruk ny teknologi slik at vi kan tilby deg kosteffektive løsninger i høy kvalitet.

ikon høy kvalitet på etikettene

HØY KVALITET

Dyktige fagfolk med høy kompetanse og lang erfaring

Moderne maskinpark med mange muligheter

Kunnskap om hele prosessen fra design til ferdig trykk

ikon rask levering

RASK LEVERING

Sterk bedriftskultur hvor «best på hastesaker» er hovedmålsetning

Standardisert maskinpark som gir fleksibel og effektiv produksjon

Gode relasjoner med pålitelige leverandører og samarbeidspartnere

ikon kreativt etikettdesign

KREATIVE LØSNINGER

Egen designavdeling «in-house»

Kreative designere med høy grafisk kompetanse

Erfarene designere med omfattende bransjekunnskap

Kontakt

Norsk Etikett System AS
Hovedkontor – Sandnes
Fabrikkveien 13, 4323 Sandnes, Norge
Telefon: +47 51 60 40 40
Mail: firma@norsketikett.no
Faktura: faktura@norsketikett.no

Norsk Etikett System AS
Designavdeling – Oslo
Bregneveien 4, 2007 Kjeller, Norge
Telefon: +47 63 81 36 30
Mail: design@norsketikett.no

Administrasjon

Frode Haaland
Eier
+47 902 02 243
frode@norsketikett.no

Petter Haaland
Daglig leder
+47 992 34 222
petter@norsketikett.no

Anders Joa
Økonomisjef
+47 415 20 273
anders@norsketikett.no

Design

May-Britt Giese
Designer
+47 63 81 36 30
design@norsketikett.no

Teresa Wunner Rivenes
Designer
+47 63 81 36 33
teresa@norsketikett.no

Salg

Frode Reppenhagen
Selger – Nord-Norge / Østlandet
+47 916 96 435
reppen@norsketikett.no

Terje Johnsen
Selger – Sør og Midt-Norge / Østlandet
+47 916 89 334
terje@norsketikett.no

Petter Haaland
Selger – Vestlandet
+47 992 34 222
petter@norsketikett.no